dr. n. med.

Piotr Zabul

położnik, ginekolog, perinatolog

Lekarz specjalizujący się w położnictwie i ginekologii, udzielający profesjonalnych porad w tych dziedzinach.

Potrzebujesz konsultacji?

Umów wizytę

Wykształcenie zawodowe

  • lekarz
  • specjalizacje: perinatologia, położnictwo i ginekologia

Doświadczenie zawodowe

Dr n.med. Piotr Zabul to lekarz specjalizujący się w położnictwie i ginekologii, udzielający profesjonalnych porad w tych dziedzinach. Jako specjalista perinatologii, skupia się na medycynie matczyno-płodowej, ze szczególnym uwzględnieniem ultrasonografii i diagnostyki prenatalnej w przypadku ciąż wysokiego ryzyka, a także ciąż po wczesnych niepowodzeniach, leczeniu niepłodności i procedurach wspomaganego rozrodu.

Bogate wieloletnie doświadczenie kliniczne dr n.med. Zabul, zdobyte w europejskich i krajowych ośrodkach zdrowia, wraz z certyfikatem diagnostyki prenatalnej Fetal Medicine Foundation oraz certyfikatem Polskiego Towarzystwa Położników i Ginekologów, umożliwiają mu kompleksową opiekę nad kobietą w ciąży na każdym etapie jej ciąży.

W dziedzinie ginekologii dr n.med. Zabul specjalizuje się w technikach małoinwazyjnych, takich jak laparoskopia i histeroskopia, uroginekologii, zaburzeniach funkcji seksualnych po porodzie, ginekologii estetycznej oraz diagnostyce niepłodności.

Jego bogate doświadczenie kliniczne zdobyte w europejskich i krajowych ośrodkach zdrowia pozwala na holistyczne podejście do opieki nad kobietami w zakresie medycyny matczyno-płodowej i ginekologii.

Odbył staż w: DRK Kliniken Berlin ,Klinikum der Stadt Ludwigshafen

Certyfikaty

 

+48 58 524 15 00