lek. med.

Joanna Krasicka

anestezjolog, medycyna estetyczna

Potrzebujesz konsultacji?

Umów wizytę

Wykształcenie i doświadczenie

Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 2002 r. W 2010 r. zostałam specjalistą w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. W trakcie swojej 20-letniej drogi zawodowej pracując w wielu ośrodkach w kraju i zagranicą miałam możliwość nabywania różnorodnego doświadczenia w postępowaniu terapeutycznym i diagnostycznym w warunkach Oddziału Intensywnej Terapii i Bloku Operacyjnego. Ponad trzy lata pracy w Wielkiej Brytanii jako specjalista anestezjolog poszerzyły moje doświadczenie zawodowe. Uczestniczę w licznych kursach i kongresach polskich i europejskich, aby stale podnosić standard i bezpieczeństwo opieki nad pacjentem.

W 2015 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim w zakresie „ Medycyna Bólu”. Potrzeby pacjenta cierpiącego na przewlekłe dolegliwości bólowe stanowią dla mnie najwyższy priorytet.

Medycyna estetyczna

Medycyną estetyczną zajmuję się od 2 lat za cel stawiając sobie wydobycie naturalnego piękna z każdego pacjenta, ale także kształtowanie zachowań prozdrowotnych i profilaktycznych w medycynie przeciwstarzeniowej. Staram się wsłuchać w potrzeby moich pacjentów i wspólnie z nimi wybrać najlepszą terapię podkreślającą ich naturalne piękno. Podnosząc swoje kwalifikacje uczestniczę w kolejnych renomowanych kursach, szkoleniach dotyczących medycyny przeciwstarzeniowej i studiach podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej.

+48 58 524 15 00