Rejestracja: (+48) 58 524 15 00
LEKARZE SZPITAL PRZYCHODNIA PRZEPUKLINY LEKARZ RODZINNY CENNIK
POŁOŻNICTWO GINEKOLOGIA 24H PAKIETY ZDROWOTNE SENIORZY GALERIA DO POBRANIA

Endoskopia kapsułkowa

Nowe, rewolucyjne badanie nieinwazyjne jelita cienkiego! Oddział Gastroenterologiczny Szpitala Swissmed.
Dowiedz się więcej...

Nowy Blog Medyczny

Nasza Koleżanka postanowiła wyjawić Wam najgłębsze sekrety naszej firmy i zaczęła prowadzić blog. Zawsze staramy się wspierać naszych pracowników w ich działaniach, więc polecamy Wam nowy blog medyczny "Szpital z Magdą”.
Dowiedz się więcej...

PRACA w Swissmedzie

W związku ze stałym rozwojem poszukujemy do współpracy pielęgniarki neonatologicznej do pracy na Oddziale Położniczo-Neonatologicznym oraz opiekunów medycznych i fizjoterapeutów do pracy w Centrum Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym Swisscare w szpitalu Swissmed.
Dowiedz się więcej...

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Swissmed Centrum Zdrowia S.A. oferuje pacjentom bezpłatny dostęp do lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej, chorób wewnętrznych i pediatrii w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zapraszamy do placówki przy Wileńskiej 44 w Gdańsku, aby wypełnić i złożyć deklarację.
Dowiedz się więcej...

Proktologia

Nowe usługi w Poradni Proktologicznej: zabieg usuwania żylaków odbytu (tzw. hemoroidów) laserem diodowym, diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu i stolca i inne.
Dowiedz się więcej...

ZIELONY LASER w leczeniu prostaty

Operacja prostaty zielonym laserem to minimalnie inwazyjny „złoty standard” w leczeniu łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. Wylecz się bez kompromisów: bez impotencji, problemu nietrzymania moczu, potrzeby re-operacji.
Dowiedz się więcej...

Wyszukaj lekarza
Informator medyczny "Z nami zdrowiej"

Formularz kontaktowy

Ładowanie