Swissmed Centrum Zdrowia
(+48) 58 524 15 00
PRZYCHODNIA OFERTA DLA FIRM DLA SENIORA SZPITAL

dr n. med. Ryszard Zaleski

 

Krótki opis

specjalista ortopeda traumatolog

uprawniony do przeprowadzania badań sportowo lekarskich i orzekania w sporcie amatorskim i zawodniczym, w trakcie specjalizacji z medycyny sportowej

Konsultacje w zakresie:

  1. Ortopedia i traumatologia : choroby,  zmiany zwyrodnieniowe,  zespoły przeciążeniowe , zmiany pourazowe i urazy narządu ruchu
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne (Alloplastyka stawów kolanowych i biodrowych), dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady.
  2. Choroby stóp: deformacje stóp  - palce młotkowate, paluchy koślawe, Halluxy, płaskostopie, ostrogi piętowe, zapalenie rozcięgna podeszwowego, zmiany przeciążeniowe stóp i stawów skokowych. Stopa cukrzycowa. Paznokcie wrastające.
    Leczenie objawowe, przygotowanie i leczenie operacyjne halluxów, dobór obuwia i wkładek, dobór zabiegów  rehabilitacyjnych, iniekcje dostawowe i blokady, plastyka paznokci wrastających.
  3. Ortopedia w sporcie:  zespoły przeciążeniowe narządu ruchu, zespoły przetrenowania, urazy sportowe narządu ruchu -diagnostyka i leczenie. Kwalifikacja i pomoc we właściwym doborze dyscypliny sportowej, pomoc w modyfikacji treningów sportowych po doznanej kontuzji lub w zespole przetrenowania, powrót do sportu amatorskiego i zawodniczego.

Przychodnia Wileńska
  • Przychodnia Wileńska
  • Przychodnia Jaśkowa Dolina
  • Szpital Gdańsk

Formularz kontaktowy

Ładowanie